Звания и титли

Не е позволено на всеки спортист конкуренция заема боксов menne 3 месеца.

Вие трябва да спечели 5 борби през цялата година за начинаещи в състезания от различен мащаб.

Спечели 10 битки в бокса 3 цифри за една година в конкурса на всяко ниво.

Възможно е също така по време на годината, за да спечели 15 борби при спортисти на 2-ри ранг в конкурса не по-ниска от града.

• Кандидат майстор на спорта (CCM). Възложено на 15-те години.

Младежи на възраст 15-16 години:
    1, за да се проведе в 5 Световната купа по време на най-малко 3 борби.

Заемете от 1 до 5 на Европейската купа по време на най-малко 3 борби.

Заемете от 1 до 3 място на превъзходство България по време на най-малко 3 борби.

1 или 2 се осъществява на vsebolgarskih събития, включени в PAC Rossporta по време на най-малко 3 борби.

Хуниорс 17-18 години:
    1 или 2 се състои на превъзходство България по време на най-малко 3 борби.

жени:
    1 се извършва по тема Купа България (с изключение на GG. Москва и София) по време на най-малко 3 борби и теглови категории в присъствието на най-малко 2 спортове майсторски кандидати.

мъже:

• Майстор на спорта на България. Възложено на 17-те години.

Вземете 2-3 място в световния шампионат по време на най-малко 3 борби.

1 се състои на vsebolgarskih събития, включени в PAC Rossporta по време на най-малко 3 борби.

жени:
    1-2 се проведе в България по време на шампионата най-малко 3 борби.

1 се състои на равенство, отборът на България по време на най-малко 3 борби.

Отне 1-во място в България федерален окръг първенство, на шампионата. Москва или София по време на най-малко 3 борби.

мъже:
    anyat 1-2 място в чаша изготвяне България по време на най-малко 3 борби.

Се проведе на 1-2 България федерален окръг първенство, на шампионата. Москва или София по време на най-малко 3 борби.

• Международен майстор на спорта.

1, за да 5-то място на Олимпийските игри.

Подиумът (1-3) на Световната купа.

Подиумът (1-3) на Европейското първенство или Световната купа.

Вземете 1-2 място в световния шампионат сред военнослужещите и световни военни игри.

За да спечели световната титла между юноши и девойки.

Спечели Европейската купа.

Спечели Европейските първенство за юноши.

Спечели международния турнир АИБА одобрен при условие, че един боксьор през текущата година взе първата или 2-ро място в българското първенство.

• Заслужил майстор на спорта на България.

За да се вземе първо място на Олимпийските игри.