изисквания за освобождаване от отговорност по таекуондо WTF

Майстор на спорта от международна класа в България

възлага на 17 години, трябва да се вземат:

1 - 6-то място в Олимпиадата

1 -3 на световното първенство или в индивидуалното класиране на Световното първенство

1 - 2-ро място на Световното първенство, световни военни игри - CISM, Международната федерация на университета Sports - FISU, най-малко три победи.

1 - 3 на Европейското първенство и Купата на европейските шампиони

1-во място в Световната и европейска първенството сред юноши и девойки, най-малко три победи

България майстор на спорта

възлага на 15-те години, трябва да се вземат:

1 -6 място в българското първенство и индивидуалните състезания за Купата на България за най-малко три победи.

1 - 3, място в българското първенство сред юноши и девойки, най-малко три победи.

1-во място в българското първенство vsebolgarskih спортни и спортни организации: "Младежта на България", "България", на въоръжените сили, "Динамо" Москва Сити физическа подготовка и спорт на асоциацията - MGFSO, PCCC - българския спорт студентски съвет.

Кандидат майстор на спорта

5-8-о място в българското първенство сред юноши и девойки

1 - 3, място в българското първенство сред юноши и девойки

2-5 място на българския шампионат FSO и ведомства (AF, "Динамо" и студенти).

1-во място в Република шампионат, територия, регион автономен регион. на PEF, София Junior, най-малко три победи.

1 - 2-ро място в първенството на републиката, територия, регион автономен регион. на PEF, София Junior, най-малко три победи.

3 -8 място в първенството на републиката, територия, регион автономен регион. София, София, най-малко шест победи.

2 -3 място в шампионата на република, територия, регион автономен регион. София, София Junior, най-малко шест победи.

Печалба през годината в различни състезания не по-малко младежта първенство, UFC, спортен клуб или шест победи на различни спортисти съм млад разрядни

класификация Race WTF таекуондо спортисти имат съм млад. приравни на атлети с освобождаване II

Junior ниво I

Наддават през годината в различни състезания 10 победи над различен изхвърлянето непълнолетни спортисти II

Junior ниво II

Печалба през годината в различни състезания 6 победи над различни спортисти или II младежта изпълняват 10 победи през различни спортисти (новак) с атлетично обучение в продължение на най-малко 6 месеца